• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Свята та розваги

12 листопада 2014 року в ДНЗ «Теремок» відбулося методичне об’єднання для інструкторів з фізичної культури м. Бровари на тему «Формування зацікавленості дітей заняттями з фізичної культури засобами ігор-естафет».

Інструктором з фізичної культури ДНЗ «Теремок» Поволоцькою Іриною Вікторівною була проведена фізкультурна розвага «Пригоди в країні Спортляндії», головним завданням якої було викликати позитивний настрій у дітей від виконання фізичних вправ, бажання займитися фізкультурою та спортом, популяризувати здоровий спосіб життя, створювати умови для активного відпочинку дошкільників.

Під час розваги діти з задоволенням гралися в ігри-естафети, цікавим моментом була поява казкових персонажів – Лікаря та Баби Яги, які спонукали дітей виконувати вправи ще з більшою зацікавленістю, старанням, вмінням виконувати завдання разом.

По закінченні спортивної розваги відбувся круглий стіл на тему «Роль ігор-естафет у розвитку фізичних якостей та інтересу до занять фізичною культурою у дошкільнят», під час якого вихователь-методист ДНЗ Гнатюк Раїса Петрівна представила мультимедійний проект «Роль ігор-естафет у розвитку фізичних якостей та інтересу до занять фізичною культурою у дошкільнят». Слухачі методоб’єднання поділилися своїми напрацюваннями з даного питання та враженнями від розваги, прийшли до думки, що така форма роботи потрібна для пропаганди здорового способу життя та виховання фізичних якостей для дітей дошкільного віку.

/Files/images/sportivna_rozvaga/DSC00486.JPG

/Files/images/sportivna_rozvaga/DSC00520.JPG

/Files/images/sportivna_rozvaga/DSC00535.JPG

/Files/images/sportivna_rozvaga/DSC00540.JPG

/Files/images/sportivna_rozvaga/DSC00544.JPG

/Files/images/sportivna_rozvaga/DSC00555.JPG

/Files/images/sportivna_rozvaga/DSC00581.JPG

/Files/images/sportivna_rozvaga/DSC00600.JPG

/Files/images/sportivna_rozvaga/DSC00633.JPG

/Files/images/sportivna_rozvaga/DSC00652.JPG

/Files/images/sportivna_rozvaga/DSC00674.JPG

/Files/images/sportivna_rozvaga/DSC00676.JPG

/Files/images/sportivna_rozvaga/DSC00684.JPG

/Files/images/sportivna_rozvaga/DSC00692.JPG


Кiлькiсть переглядiв: 155